Upgrade

Upgrade to inaczej mówiąc podwojenie naszych cykli. Cykle podwajają się co 108 dni. Wraz z zaintersowaniem i rozwojem sieci DasNet będzie większe zapotrzebowanie na cykle. Kto będzie posiadał ich ogromną ilość będzie mógł na późniejszym odsprzedaniu ich zyskać bardzo dużo… Jest też druga opcja,aby zatrzymać cykle w celu korzytsania z sieci DasNet. Jak wiemy cykle w przeciwieństwie do kryptowaluty dascoin będą miały stałą wartość. Nawet jeśli ta wartość będzie mniejsza od kryptowaluty dascoin, to na posiadaniu ogromnej ilości cykli będzie można sporo zyskać… Każda licencja posiada sporą liczbe cykli. Nawet licencja za 100 euro posiada już ponad 1,000 cykli !

Czas UPGRADE jest dla każdego taki sam. Jak należy to rozumieć?

Jeśli pozostanie np. 10 dni do następnego upgrade i aktualnie w tym czasie trafiłeś/aś na tego bloga. Po zweryfikowaniu wszystkich informacji decydujesz się na zakup licencji, to dla twojej licencji też pozostaje dokładnie ten sam czas do kolejnego upgrade, czyli na przykładzie powyżej ustalmy te 10 dni. Dzisiaj pozostało 10 dni do upgrade i dzisiaj decydujesz się na zakup licencji. W takiej sytuacji po dzisiejszym zakupie twojej licencji twoje cykle podwoją się za 10 dni. Po tych 10ciu dniach zacznie się ponowne odliczanie od 108dni i tak co 108dni. Wszystko zależy od tego w którym momencie dowiadujesz się o projekcie DASCOIN 😉 im szybciej tym lepiej ponieważ załapiesz się na mniejsze FREQUENCY.

CZAS UPGRADE jest dla każdego taki sam. Bez znaczenia w którym momencie decydujesz się na zakup licencji. Różnica jest taka,że aktualnie jeśli wcześniej się zdecydujesz otrzymasz więcej dascoinów. Dlaczego..?

Wszystko zależy od współczynnika (FQ) Frequency. FQ zmienia się każdego miesiąca (aktualnie co 14 dni). Gdy nasza grupa marketingowa kupowała swoje licencje w 2016r (wtedy ponosiliśmy większe ryzyko ponieważ nie wiedzieliśmy jak się firma będzie rozwijać) kupowaliśmy po FQ 3.7. Wtedy np. przy licencji za 25,000 euro było ponad 900 tys. dascoinów, a przy FQ 7.4 jest ponad 400 tys. dascoinów więc różnica ogromna. 


Partner Biznesowy Z Licencją ADVOCATE:

taki partner ma bardziej rozbudowane konto netleaders i otrzymuje dostęp do dodatkowej wiedzy na temat kryptowalut i technologii blockchain.  Zwykły klient tego nie ma na swoim koncie.

Oczywiście Licencja advocate upoważnia do 3 dodatkowych źródeł dochodu. 

-sprzedaż bezpośrednia
system binarny
-matching bonus

Dzięki licencji advocate możemy stworzyć dodatkowe źródło dochodu w oparciu o network marketing. W takim modelu biznesowym firma netleaders wystartowała. Jest to jedna z najlepszych, najtańszych i najszybszych możliwości dotarcia do nowych klientów…

Koszt licencji advocate to aktualnie 45 euro jednorazowo.

W tej cenie masz wszystko to co zwykły klient plus rozbudowane konto netleaders i możliwość stworzenia dodatkowego źródła dochodu.

Ogólnie polecam kupić licencje advocate ponieważ nigdy nie wiesz kogo zainteresujesz tym projektem plus dodatkowo otrzymujesz edukacje od firmy netleaders na temat technologii blockchain i kryptowalut.