Dascoin Cycles

Cykle mają swoją wartość (niezależną od kryptowaluty dascoin) Wartość cykli będzie stała w przeciwieństwie do kryptowaluty dascoin (dascoin może osiągnąć każdą wartość >> cenę). Cykle będą służyć do użytku w sieci DasNet i oczywiście do zawierania (tworzenia smart kontraktów) jak również do kupna różnych akcji na giełdach i przechowywania zaszyfrowanych danych. Zastosowanie cykli jest bardzo duże, mogą one być zastosowane w dziedziczeniu praw (czyli w smart kontrakcie), mogą być użyte do różnego rodzaju ubezpieczeń, kredytów hipotecznych, mikrofinansów i wiele więcej. Zachęcam do poczytania na temat blockchain jako serwis i spojrzeć na zdjęcie blockchain (gdzie może być zastosowany).

Zastosowanie Blockchain ( rozwiń i zobacz zdjęcie)

Cykle to niesamowity produkt ,który ma wiele zastosowań np. do mikrofinansów w Afryce.

CYKLE Do Mikrofinansów W Afryce

Cyklami będzie można również tradować, ale na temat tradingu w innym poście. Cykle albo możesz zachować w celu korzystania z usług sieci DasNet lub zamienić (przekonwertować) na kryptowalutę dascoin. Decyzja należy do Ciebie co chcesz zrobić.

Aktualnie większość osób wysyła swoje cykle do mintingu (na swój portfel webwallet) aby przekonwertować cykle na dascoiny, ale myśle że to kwestia tylko czasu kiedy ludzie zaczną zostawiać sobie cykle do tego aby zacząć używać ich w sieci DasNet. Dlaczego ? Ponieważ firma netleaders tworzy nowe produkty każdego roku i to kwestia tylko czasu kiedy powstanie potężny ekosytem, w którym znajdziemy sporo różnych produktów, aplikacji itd.itp.

W skrócie wyobraź sobie, że cykle to rodzaj kredytów do wykorzystania na jakąś usługę lub grę online. Jeśli chodzi o gry online to np. cykle będą służyć w celu takim, aby np. kupić lepszą broń, zbroję itp.itd. Z cykli przede wszystkim będą korzystać duże korporacje, producenci, rządy  aby tworzyć tzw. smart kontrakty, ale nie tylko. Przeciętne osoby też będą z cykli korzystać, ale zapotrzebowanie pewnie będzie większe dla różnych instytucji itp.

Firma netleaders tworzy również spektrum różnych aplikacji więc cykle mimo tego że nazwa jest dziwna ,to będą pełnić ogromną rolę w całym ekosytemie …

Jak działa minting

Tylko 8,5 mld jednostek DasCoin-a będzie w obiegu i ani jednej sztuki więcej.
(dokładnie: 8 589 934 592)

Cykle są przesyłane z wnętrza WebWallet. Po złożeniu (wysłaniu cykli na nasz webwallet) cykle wchodzą do kolejki MINTING i są umieszczane za wszystkimi poprzednio zgłoszonymi cyklami, gdzie czekają na dalsze przetwarzanie.

tutaj pojawi sie video

Co 10 minut, główne węzły systemu (tzw.. master nodes) usuwają pewną liczbę cykli z systemu i wytwarzają pewną liczbę DasCoins jako nagrodę za pobrane cykle, przy czym dokładna proporcja tej konwersji zależy od częstotliwości (czytaj FREQUENCY)

Te niedawno przekonwertowane (wydobyte) DasCoins są składowane bezpośrednio do skarbca WebWallet należącego do osoby, która wysłała wcześniej cykle do mintingu.

Zaawansowane wytłumaczenie Frequency:

Frequency:częstotliwość (w skrócie FQ)

Częstotliwość jest współczynnikiem konwersji stosowanym w (minting prosess) procesie bicia cykli do DasCoins. Wraz ze wzrostem DasNet dochodzi do pozytywnej dynamiki: ryzyko jest ograniczone, grono użytkowników rozszerza się, a infrastruktura systemu rośnie. W konsekwencji wartość jednostki przechowywanej wartości (DasCoin) w systemie wzrasta w stosunku do jednostki pojemności sieci (cykle). Powoduje to, że potrzebnych jest więcej cykli, aby uzyskać jednostkę DasCoin. Ta dynamika znajduje odzwierciedlenie w zwiększaniu częstotliwości, co jest współmierne z przyrostowym wzrostem sieci.

Proste wytłumaczenie:
Im większe zainteresowanie projektem dascoin, im większa liczba osób przyłącza się do projektu dascoin tym frequency się zwiększa. Między czasie dodatkowo dochodzą nowe produkty do sieci DasNet i jest większe zapotrzebowanie na cykle i kryptowalutę dascoin. Ekosystem się rozrasta (nabiera większej wartości). Wartość kryptowaluty dascoin wzrasta z chwilą jej użyteczności dzięki sieci dasnet czyli blockchain jako serwis, spektrum różnych aplikacji w tym aplikacja daspay,smartkontraktów itd.itp.

WAŻNE:
Częstotliwość:  Frequency zmienia się co 14 dni !