Limity Transferów Dascoin

LIMIT TRANSFERU NASZYCH DASCOIN_ÓW:

Aby drastycznie cena dascoina nie spadła zaraz po wejściu na giełdę firma przewidziała to i zastosowała limity transferów. Przykład osoby,która po evencie w Zurich przekonała się do tego projektu i zakupiła około 30 licencji każda za kwotę 25,000 euro. ! Ta osoba otrzyma kilka ładnych milionów kryptowaluty dascoin. Teraz wyobraź sobie ,że jesteś na miejscu takiej osoby. Masz miliony kryptowaluty dascoin i wrzucasz na giełde np. 10 milionów jednego dnia. Oczywiście nie jesteś sam, są też inne osoby które kupiły licencje za 25,000 euro i pozostałe osoby z mniejszymi licencjami. Jest np. 100 milionów dascoinów i wszystkie wpadają na giełdę w parę dni od startu. Pytam się ile osób znajdzie się nowych które będą chciały Tradować,spekulować… Na pewno się znajdzie sporo,ale czy wystarczająco aby cena która się pojawi na giełdzie utrzymała się lub nie spadła drastycznie ..? 

Dlaczego Dascoin Wprowadził Limity…

Aby uniknąć, zapobiec drastycznego załamania ceny wartości kryptowaluty dascoin firma netleaders postanowiła wprowadzić limity dziennych transferów na giełdy zewnętrzne i giełdę wewnętrzną. Oprócz limitów pamiętaj drogi czytelniku również o tym, że jest jeszcze aplikacja daspay i cykle (cykle mają swoją wartość) . A więc część osób będzie trzymać swoje dascoiny na portfelu aby kupić coś dzięki aplikacji daspay.

Znnajdą się również osoby, które będą trzymać swoje cykle na portfelach (nie będą ich zamieniać na dascoiny) ponieważ za cykle będzie można również kupować różne akcje na giełdach plus oczywiście inteligentne kontrakty i inne korzyści zawarte w sieci dasnet.

To wszystko powoduje to ,że sporo kryptowaluty dascoin będzie na portfelach użytkowników a nie na giełdach…Oczywiście nie zrozum mnie źle. Na giełdach będzie sporo kryptowaluty dascoin, ale nie będzie nagłej „lawiny” dascoinów na giełdy…

Limity Wypłat Z Naszego Portfela Webwallet.

Licencja Standard :         €5.00   na dzień
Licencja Manager :         €10.00 na dzień
Licencja Pro :                  € 25.00 na dzień
Licencja Executive :        €50.00  na dzień
Licencja Vice-President : €100 na dzień

Licencja President :         €187.50 na dzień


Jak to rozumieć?

przykład licencji STANDARD za 100 euro:

1 dascoin jest wart 1 dolar czyli dziennie można wypłacić 5 dascoin-ów
1 dascoin jest wart 0.50 centów czyli dziennie możemy wypłacić 10 dascoinów

Jeśli dacoin będzie powyżej jedno euro to będziemy wypłacać po przecinku podobnie jak z BITCOIN . Bitcoin dzisiaj jak dodaje ten post jest wart ponad 1,300$ więc gdybym chciał kupić bitcoin za 5 euro to wychodzi średnio 0.00414948 BTC. http://www.xe.com/currencyconverter/convert/?Amount=5&From=EUR&To=XBT

Oczywiście cena bitcoin-a się zmienia więc gdy klikniesz w ten link to wartość może być inna.

Na tej samej zasadzie będziemy wypłacać nasze dascoiny jeśli cena będzie np. 5-10 euro za 1 dascoin, to na licencji za 100 euro wypłacisz 0,..878 dascoin-a .


Grupy osób które będą korzystać z dascoin:

Spekulanci :
osoby które będą spekulpwać cenę dascoin-a

Traderzy:
osoby które będą trejdować na giełdach (możliwość podpięcia metatrader MT4)

Długoterminowe lokaty:
osoby które będą kupować dascoina za np. 1 euro 5 euro i będą czekać na wzrost tej kryptowaluty aby zarobić na tym 200%-500%

Krótkoterminowe lokaty:
osoby które kupiły licencje po to aby szybko sprzedać i zarobić na tym 50%-100%. Do tej grupy osób można dodać również te osoby, które będą kupować dascoin na giełdzie zewnętrznej aby szybko sprzedać gdy będą na plus 10-20%.

Płatności mobilne/sklepy/markety ect :
osoby które będą korzystać z aplikacji daspay czyli płatności mobilne. Wszędzie tam gdzie są terminale płatności zbliżeniowe Visa Mastercard (technologia NFC) będzie można użyć aplikacji daspay. Aby korzystać z aplikacji daspay trzeba zachować dascoin na portfelu webwallet co świetnie redukuje (zmniejsza) transfer dascoinów na giełdy zewnętrzne. Nie zrozum mnie źle, na giełdach publicznych będą miliony kryptowaluty dascoin.

Imigranci:
osoby,które wysyłają pieniądze do polski i nie tylko (z tej opcji będą korzystać różne osoby, firmy itp) Jak wiemy w blockchain dascoin-a mamy bloki 6-cio sekundowe co pozwala na płatności mobilne jak również na błyskawiczne przesyłanie dascoinów pomiędzy użytkownikami. Jeśli ktoś mieszka w Wielkiej Brytanii i chce wysłać pieniądze do Polski pominie kosmiczne prowizje jakie pobierają banki czy western union . W około 6 sekund druga osoba otrzymuje dascoin na swój portfel i zamienia na swoją lokalną walutę. Lub korzysta z aplikacji daspay i idzie na zakupy do tesco … Tesco to tylko przykład ! Na pewno pojawią się filmy instruktażowe wielu polaków 😉

Jeśli chcesz ze mną przetestować wysłanie dascoin z mojej aplikacji daspay na twoją, to zapraszam do zespołu 😉

Wartość Cykli:

Cykle będą miały swoją wartość. Inną niż kryptowaluta dascoin. Za cykle będziemy mogli tworzyć tzw. smart contract (inteligentne kontrakty). Smart kontrakty to przyszłość i na tym bardzo mocno wybiła się kryptowaluta ETH ethereum. Jeśli ktoś chce to może trzymać swoje cykle (nie wymieniać ich na dascoiny) i sprzedać je na giełdzie. Każda licencja daje odpowiednią ilość cykli które się podwajają. Cykle podwajają się co 108 dni. Poczytaj o UPGRADE.

Kto kupi cykle, po co komu, na co ?
inne osoby będą chciały tworzyć inteligentne kontrakty i nie mam na myśli tutaj pojedynczych osób tylko firmy, korporacje, np. producenci rolni, budowlani, banki w przyszłości itp.. Zobacz blockchain jako serwis.To nie koniec ! Za cykle będzie można kupić różne akcje na giełdach i tradować. Firma daje możliwość również podpięcia platformy MT4 do tradingu.

Spektrum Różnych Aplikacji:
Firma neleaders będzie tworzyć różne aplikacje do tego abyśmy w prosty sposób mogli korzystać z technologii blockchain tak jak teraz korzystasz z internetu. Poczytaj na temat internetu w latach 1992 jaki był, a jaki jest teraz i jak prosto się z niego teraz korzysta. Aby każdy mógł korzystać z technologii blockchain ,to potrzeba na to troche czasu.. Dzięki nowym produktom firmy netleaders będziemy mogli sami tworzyć smart contract, pożyczać pieniądze itd. itp.

W afryce cykle będą służyć np. do mikrofinansów, a w niedalekiej przyszłości do wielu różnych aplikacji i serwisów… 

 

Na koniec dodam od siebie jeszcze kilka słów. Osoby które zaufały firmie,zobaczyły tą samą wizję którą widzą założyciele tego niesamowitego projektu ,lub chociaż w połowie tego co oni widzą będą jako pierwsi sprzedawać dascoiny na giełdzie. Osoby które wciąż się przyglądają, nie do końca wierzą w ten projekt teraz. Później gdy się przekonają, będą kupować od tych ludzi dascoiny na giełdzie. Kwestia czasu 😉 Do tego pamiętajmy że jest program partnerski a dokładnie mówiąc model biznesowy MLM.To czym ja się zajmuję czyli network marketing. A więc będą cały czas nowe osoby ,które będą kupować kryptowalutę dascoin.


WAŻNE ! [ GIEŁDA WEWNĘTRZNA ]

Na zdjęciu powyżej widać Cash 38 euro i reserve 25 euro. Każda osoba, która promuje firme netleaders i zarabia pieniądze z planu wynagrodzeń musi wydać 40% z zarobionych pieniędzy na giełdzie dasexchange, która znajduje się wewnątrz webwallet. Czytaj dalej aby zrozumieć tzw. reserve balance.

Pamiętaj o tym ,że jest giełda dasexchange, na której możesz wystawić swoje dascoiny i sprzedać po cenie jaką wystawisz (oczywiście jeśli będzie za wysoka, to chętnych nie będzie)

KTO KUPI ODE MNIE DASCOIN NA GIEŁDZIE DASEXCHANGE ?
firma wystartowała w modelu biznesowym MLM multi level marketing inaczej mówiąc marketing sieciowy… Osoby które sprzedają licencje na wydobycie kryptowaluty dascoin otrzymują z planu wynagrodzeń dodatkowe prowizje. Firma świetnie to rozwiązała ponieważ nie otrzymujemy 100% gotówki ! 

Przykład:

jeśli ktoś z mojego linku kupi licencje za 5000 euro to ja otrzymuje z tego 10% czyli 500 euro. teraz te 500 euro nie jest w 100% do wypłaty. Z tych 500 euro otrzymam 60% w gotówce, czyli 300 euro do wypłaty na moje konto bankowe lub przelew w Bitcoin, a pozostałe 40% odkłada się na tzw. RESERVE BALANCE, który widać na załączonym zdjęciu powyżej.

Z reserve balance mogę kupić dascoin. Nie mam innej opcji aktualnie. W 2018r prawdopodobnie będzie możliwość zakupu cykli również, ale na dalsze informacje musimy poczekać. Więc każda osoba która promuje firme netleaders i zarabia pieniądze z planu wynagrodzeń musi wydać 40% z zarobionych pieniędzy na giełdzie wewnętrznej. Osób ,które promują firme netleaders jest bardzo dużo. Można liczyć w dziesiątkach tysięcy, a za chwilę w setkach tysięcy ponieważ firma bardzo szybko się rozwija.

 

ZALETY DASCOIN:

 • Dascoin ma gotową infrastrukturę (około 60 mlilionów punktów akceptowanych przez Visa i Masterard)
 • Własna giełda handlu wymiany walut szybsza o około 15% niż konkurencyjne (start 2018r.)
 • Pierwsza giełda na świecie oparta na technologii blockchain (najbezpieczniejsza na świecie)
 • Platforma MT4 (możliwość podpięcia platformy tradingu dla tych co się znają na tym)
 • Aplikacja DasPay do płatności mobilnych (start 2018r) aplikacja na rynek wychodzi w formie (ICO)
 • Jest hybrydą czyli połączenie kryptowaluty zdecentralizowanej z centralizowaną
 • Atrakcyjny plan wynagrodzeń dla swoich partnerów biznesowych ( plan kariery,wycieczki,samochody itp)
 • Wprowadzenie Dascoin na zewnętrzne giełdy wymiany walut (globalny rynek) start już w 2018r.
 • Bloki co 6s. Szybszy blockchain niż ten który posiada bitcoin,ETH itp.
 • Dascoin jest wydobywany w najnowszej technologi (minting)
 • Licencja KYC (know-your-client) dascion jest legalną kryptowalutą
 • Tworząca się społeczność,która rośnie w sile każdego dnia
 • Na pokładzie firmy doświadczeni ludzie (w tym polski anioł biznesu Anna Hejka)
 • Karty Debetowe (możliwość wypłat w bankomatach) masz dascoin na giełdzie,który będzie w czasie rzeczywistym konwertowany na walutę lokalną w kraju w jakim wypłacasz …
 • Spektrum aplikacji aby w prosty sposób każdy mógł skorzystać z technologii blockchain
 • Master Node (jest to zaawansowana technologia)
 • Deep VAULT w webwallet daje możliwość ulokować dascoin na 1-2 czy nawet 5lat i z tego tytułu otrzymasz procent % (możesz to potraktować jako lokate)
 • Blockchain jako serwis (rózne marki,korporacje,rządy itp. będą mogły z niego korzystać)
 • Mikrofinanse dzięki produktowi jakim są CYKLE ( pierwsze zastosowanie mikrofinansów nastąpi w Afryce)

[ instrukcja rejestracji ]