Twórcy Projektu Dascoin

CL Singapore Pte. Ltd. | 12 Marina Boulevard #17-01 | Marina Bay Financial Centre | Singapore 018982

Poniżej rozwiń liste osób, które przyłączyły się do projektu dascoin. Poznaj specjalistów z różnych branż. Każda z tych osób była na evencie organizowanym przez firmę. Każda z tych osób miała swoje 5 min na scenie. Po co się przyłączyli do Dascoin i co zamierzają wspólnie z uczestnikami tego niesamowitego projektu stworzyć…


Rozwiń Liste I Zobacz Kto Jeszcze Dołączył Do Projektu Dascoin

Kto Tworzy Ten Niesamowity Projekt

Michael Mathias ma ponad 23 lata doświadczenia w zakresie przedsiębiorczości i zarządzania, w tym w ciągu ostatnich 8 lat jako przedsiębiorca technologii cyfrowych. Był założycielem i dyrektorem generalnym Media-Mojo Media,a także założycielem i dyrektorem generalnym TREKA oraz firmy związanej z grami online-Change Gaming. Poprzednio spędził 10 lat jako strategiczny konsultant współpracujący z wieloma klientami biznesowymi, w tym prywatny bank JP Morgan Chase, a 5 lat jako kierownik marketingu w usługach finansowych z American Express i T. Rowe Price. Michael Mathias Jest absolwentem Princeton.
DasCoin to globalna waluta przeznaczona do zapewnienia optymalnej kombinacji bezpieczeństwa, wygody i użyteczności. DasCoin Limited z siedzibą w Hongkongu.

 


George Sarcevich jest doświadczonym międzynarodowym wykonawcą finansów i technologii, z doświadczeniem, które obejmuje 10 lat jako inwestor na Wall Street w Goldman Sachs, Bear Stearns i HSBC. Jest założycielem Eagle Ventures, funduszu venture capital,współzałożyciel Bastion Capital (doradztwo finansowego) w Belgradzie oraz współzałożyciela i dyrektora finansowego IX2 Networks. Geogre jest także doświadczonym doradcą ministrów finansów Serbii i Czarnogóry. Jest absolwentem Uniwersytetu w Princeton i mieszka w Belgradzie w Serbii.

WebWallet: buduje i zarządza innowacyjny system cyfrowego portfela. WebWallet Pte. Ltd. z siedzibą w Singapurze.


Terry O’Hearn to skuteczny przedsiębiorca z ponad 30-letnim doświadczeniem w zakresie finansów korporacyjnych, towarów, handlu detalicznego i technologii. Wcześniej był założycielem i dyrektorem generalnym grupy Outdoor Access Group, założycielem i dyrektorem generalnym iMOZI Canada Inc. (technologia), założycielem i prezesem DOLFIN Developments West Ltd. i Safari Corporation (technologia) oraz założycielem i dyrektorem generalnym firmy Taymad International Corp. Uczęszczał na Uniwersytet Sir Wilfrid Laurier i University of Calgary i jest rezydentem Vancouver w Kanadzie.

DasFinancial: AG jest firmą zajmującą się rozwojem technologii skupiającą się na tworzeniu rozwiązań fintech nowej generacji. Firma z siedzibą w Zug w Szwajcarii


John Pretto jest wybitnym, innowacyjnym i przedsiębiorczym technologiem z ponad 20-letnim doświadczeniem w dziedzinie zarządzania informacjami, marketingu i operacji. Był głównym programistą dla R66T (enterprise Wi-Fi) technologia bezprzewodowa, dyrektor ds. operacyjnych w ComF5 (poprzednio DigitalFX – platforma marketingu-reklamy) Współzałożyciel HelloNetwork oraz wiceprezes ds. Technologii SmartConnect. Jest absolwentem Uniwersytetu DeVry i mieszka w Las Vegas w Stanach Zjednoczonych.
—————
Director, CL Singapore


Blair Baker:
Ponad 30 lat doświadczenia w różnych branżach STEM (nauka, technologia, inżynieria, matematyka)
Ponad 15 lat doświadczenia na stanowiskach kierowniczych wielu firm
Jeden z założycieli najlepszej platformy forexowej na świecie
Niezależny konsultant ministrów finansów
Osoba odpowiedzialna za stworzenie giełdy publicznej DasCoin, opartej na technologii z Wall Street